15 Şubat 2013 #1634205

Çiçek Sepeti Teslim Edildi Diyorlar Ama Ortada Çiçek Filan Yok!

Dün sevgililer günü olması sebebiyle ve çiçek sepetine maalesef güvenmem sebebiyle çiçeğim gönderilmeden teslim edildi diyor. Acil olarak araştırılması yapılıp çiçeğin gerçek alıcısına ulaşmasını istiyorum. Yanlış bilgi verilip güven sarsmanın olumsuz etkisini düşünmediniz sanırım.


En acil bir şekilde teslimatın sağlanıp mutlaka telafi edilmesi gerekmektedir. Geri dönüş olmaması durumunda hem çiçeğin teslim edilmesi hemde hemen paramın iade edilmesini istiyorum. Gününde gönderilmeden yanlış bilgi verilme hatasını anca böyle karşılayabilirsiniz sanırım. 0850 222 00 79 dün gece devamlı aramama rağmen cevap verilmiyor. Bu nasıl bir mantıksızlık?

Umut 26 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda telefon ile iletişime geçilerek, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımızı almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön