15 Şubat 2018
Yorum Yap
#10136068

Çiçek Sepeti Teslim Edildi Diye Mesaj Ve Mail Gelmesine Rağmen Çiçek Teslim Edilmiyor!

Teslimat saatinin tam son dakikasında siparişiniz teslim edildi diye mesaj ve mail gelmesine rağmen çiçek teslim edilmiyor! Teslim alan kişinin adı yerine bir açıklama yazmışlar: aracımız kaza yaptı ama mutlaka çiçeğiniz gecikmelide olsa teslim edilecek. Çiçek zamanında teslim edilemeyecek madem, neden teslim edildi diye mesaj geliyor bana, üstelik neden beni arayıp haberdar etmiyorlar ve gecikmeli de olsa bu çiçek ne zaman teslim edilecek, hiçbir bilgi verilmemiş. Ürün teslim edildi diye de satıcıya soru sor kısmı uçmuş. Üstüne, müşteri hizmetlerinin tek yapabildiği de şikayet kaydı oluşturmak ve size iki gün içinde ilgili kişiler geri dönecek deniliyor. Zorla satıcıyı aratıyorum, müşteri temsilcisi telefonu açmıyorlar diyor. Ürününüz teslim edildi, faturanızı kestik, bizi değerlendirin diye mail atıyorsunuz bir de!

Çiğdem Çiğdem 215 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2018

    Merhaba , Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür eder, sizleri hep memnun görmeyi dileriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Çiğdem'in Teşekkür Mesajı15 Şubat 2018

    Hızlı geri dönüşünüz için teşekkürler. Doğru bilgilendirme, müşteri ve satıcı iletişiminde sorunlarınız var. Çiçek vaktinde olmasa da teslim edildi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler