16 Mart 2013 #1689188

Çiçek Sepeti Tamamen Fiyasko!

07. 03. 2013 tarihinde bu sitesinden 15. 03. 2013 tarihinde teslim edilmek üzere oğlumun doğum günü için minik keklerden oluşan siparişi verdim ve ödemesini aynı gün yaptım. Sipariş numarası 3470293.


Oğluma sürpriz olarak böyle bir şey hazırlamış, öğretmenine de söylemiştik. Sayenizde oğlumuz, öğretmenimiz ve sınıf arkadaşlarına rezil olduk. Kargo takibinden baktım bu yazıyı yazarken paket hala İstanbul'da görünüyor. Biz Eskişehir'deyiz. 1-3 iş günü içinde teslim edilecekmiş. Paramın geri ödenmesini istiyorum.

Soner 86 Okunma

Cevaplar

 • Soner22 Mart 2013

  Çok uğraştırdılar ama geri ödeme şu amda yapıldı. Problem çözüldü. İş takibi olarak çok başarısız bir firma. 5 gün önce sipariş iptali yapıldı diyorlar 5 gün sonra arıyorum yapılmamış diyorlar... Problem Şikayetvar.com sitesinin gücü sayesinde çözüldü. Teşekkürler..

 • Soner22 Mart 2013

  Şikayetler firmalar tarafından sıtandart kopyala yapıştır usulü cevaplar yazılıyor. Baktığınız zaman firma notu %100 görünüyor ama çözüm yok. Problemin çözülüp çözüldüğüne dair bir bilgilendirme olsa bence daha kaliteli bir hizmet olur.

 • Soner22 Mart 2013

  Görüşmelerimizden sonra 5 gün geçmesine rağmen geri ödeme yapılmamıştır. Gün içinde size dönüş yapacağız denilip 3 gün geçmesine rağmen aranmamıştır. Problem hala çözülmemiştir.

 • Soner19 Mart 2013

  Merhabalar.. Şikayetim ile çok kısa bir sürede ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Ancak telefon görüşmemizden sonra sürece ilişkin aksiyonları tamamlamış olduğunuzu belirtmenize rağmen, 18.03.2013 tarihinde okula, iptal ettiğimiz halde paket gitmiş. Bizim isteğimiz üzerine okuldan kargo teslim alınmamıştır. Fakat bu günde (19.03.2013) telefonla aranarak paketi teslim etmek istedikleri bildirilmiştir. Yeterince okuldaki görevlilere rezil olduğumuzu düşünüyor, bu konunun tarafınızdan ivedilikle net bir şekilde isteğimiz doğrultusunda halledilmesini temenni ediyorum. İyi çalışmalar.

 • Soner19 Mart 2013

  Merhabalar.. Şikayetim ile çok kısa bir sürede ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Ancak telefon görüşmemizden sonra sürece ilişkin aksiyonları tamamlamış olduğunuzu belirtmenize rağmen, 18.03.2013 tarihinde okula, iptal ettiğimiz halde paket gitmiş. Bizim isteğimiz üzerine okuldan kargo teslim alınmamıştır. Fakat bu günde telefonla aranarak paketi teslim etmek istedikleri bildirilmiştir. Yeterince okuldaki görevlilere rezil olduğumuzu düşünüyor, bu konunun tarafınızdan ivedilikle net bir şekilde halledilmesini temenni ediyorum. İyi çalışmalar.

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Mart 2013

  Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön