03 Eylül 2013 #1991580

Ciceksepeti.com Sözünde Durmamaktadır!

Erken saatte CiCeksepeti.com'dan verdiğim sipariş alıcıya akşam saat: 20:00'de ulaşmıştır ve yanlış ürün gelmiştir. Buna istinaden kendileri tarafından mağdur olduğum için özür amaçlı aynı üründen tekrardan gönderebilmem adına çek verilmiştir ve istediğim zaman kullanabileceğim söylenmiştir.


Fakat şuanda çeki kullanmak istiyorum ve daha önce bağlandığım 3 arkadaş bana siz çiçeğinizi seçin bize kodunu verin gönderelim demesine rağmen son görüştüğüm arkadaş bana tek bir çiçek var gönderebileceğimiz sadece onu gönderebilirsiniz diyor bu çiçek 40 TL'lik ucuz bir çiçek. Ben orkide yolladım ve yanlış geldi. O günüm mahvoldu rezil oldum. Çiçeğin hiçbir anlamı kalmadı. Bunun karşılığı 40 TL'lik çiçek mi?

Sadik 75 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn.Sadık Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön