15 Şubat 2013 #1634112

Çiçek Sepeti Sorumsuz Firma ilgisiz Personel!

14 şubat 2013 günü için 11 şubatta çiçeksepeti.com adresinden çiçek ve hediye siparişi verdim ve ücretini kredi kartım ile ödedim. 3313654 sipariş kodlu siparişim 14 Şubat günü geldiğinde bana iletilen mesajda 09:53 yola çıkmış 17:35 te adres en ince ayrıntısına kadar açık ve net kendilerine iletildiği halde kız arkadaşımın arkadaşı olduğu söylenen ve oturduğu apartmanda kapıları yüzsüzlük yapıp tek tek çalıp sormama rağmen bulamadığım "Selin Y." adında hayali bir kişiye teslim edilmiş.


En az 40 kez müşteri hizmetlerini aradım bunlardan yalnız 6 tanesini düşürdüm ama operatör arkadaşların ilgisizliği ve durumu geçiştirmesi yüzünden sonuç alamadım Gerekirse hakkımı yasal olarak arayacağım.

Hayri 33 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön