20 Şubat 2013 #1644221

Çiçek Sepeti Solmuş Ve Eksik Çiçekler!

14 şubat Sevgililer günü için çiçek sepetinden 13 şubatta bir çiçek satın aldım. 14 şubatta çiçek gönderdiğim kişi evde olmasına rağmen komşusuna teslim edildi. Bunun dışında teslim edilen çiçek ile benim aldığım çiçeğin hiç bir alakası yoktu öncelikle gül sayısı yarısı ayrıca ve vazo ve çiçek türleri bambaşkaydı.


Bunlar bir kenara çiçekler solgun ezilmişti. Hemen firmanın müşteri temsilcisine döndüm kendileri 3-5. aramamda bana dönüş yaparak müşteri memnuniyeti için aldığım çiçeği telafi olarak başka bir gün tekrar göndereceklerini söylediler kabul ettim. Telafi çiçeği geldiğinde gördük ki bununda birinci çiçekten hiç bir farkı yoktu. Resimler ekte yorum sizin. Bir daha bu firmadan alım yapmayacağı.

Özgür 89 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön