13 Mayıs 2013 #1794669

Çiçek Sepeti Solmuş Çiçekler!

Çiçek sepeti tüm hafta mahcubiyet ile uğraşmama neden oldu. Kartımdan çekilen fazladan 171, 34 TL'den sonra bu probleme çözüm beklerken, 9519229 nolu siparişimdeki 3 adet farklı çiçekte çöp yığınında başka birşey değildi. Üzerinde 7 adet beyaz gün olması gereken arajman da 2 adet solmuş gül, bir adet gonca ve sararmış yeşil yapraklar mevcut. Ne ödediğim paranın karşılığı bu olamaz. Hakkımı arayacağım!

Nagihan 59 Okunma

Cevaplar

  • Nagihan17 Mayıs 2013

    Tarafımca çeşitli yollarla yapılan şikatler ve geri bildirimler sonucunda, çiçek sepeti müşteri destek ekibi maduriyetiimi giderdiler. Bozuk çicekler yerine az önce taze ve güzel bir çiçek göndericiye ulaştı. Ayrıca ürün iptalini gerçekleştirerek para iadesi yapıldı.

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn. Nagihan Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön