13 Mayıs 2013 #1794144

Çiçek Sepeti Solmuş Çiçek Gönderdiler!

Anneler günü için 9684007 numaralı siparişimde Ürün Kodu : at106 olan 6 adet lilyum sipariş ettim. Gelen çiçeklerden 3 tanesi açmamış diğer 3 tanesi ise solmuş.


Ciceksepeti.com'u beni rezil etmesi ve küçük düşürmesindeki başarısı yüzünden tebrik ederim. Bu başarılarının karşılığı olarak bir daha asla kendileri ile alışveriş yapmayacağım ve yapmak üzere olanları da vazgeçireceğim.

Ömer 44 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn.Ömer Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön