13 Mayıs 2013 #1793956

Çiçek Sepeti Siparişini Verdiğim Çiçek ile Gelen Çiçek Arasındaki Farklar!

10/05/2013 tarihinde çiçeksepeti.com adresinden Anneler Günü için 9625678 sipariş no ile çiçek siparişi verdim.Vermiş olduğum çiçek siparişim ile 12/05/2013 tarihinde elimize ulaşan siparişin ilgisi bile yok, internet sitesindeki resim ile gelen siparişin arasındaki farklılıklardan dolayı büyük hayal kırıklığı yaşadım.


İnternet teki resimde siparişini vermiş olduğum çiçeğin vazosunda gümüş ve beyaz renkte taşlar vardı, gelen çiçekte ise sadece su var! çiçek sayı adetlerinde eksikler var, üstelik aynı çiçek bile kullanılmamış! Renkler farklı, vazonun etrafındaki kurdela bile farklı! Bu durumla karşılaşacağımı bilseydim lokal bir çiçeksepeti.com internet sitesi yerine lokal bir çiçekçi seçerdim!

Ceyda 70 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn. Ceyda Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön