17 Eylül 2013 #2015890

Çiçek Sepeti Siparişim Ulaştırılmadı!

Bugün; 12:00-15:00 arası ulaştırılması talebiyle girdiğim siparişimle ilgili web sitesinde 15:05'te hala "siparişiniz başarıyla alınmıştır" mesajını görünce aradım ve sistemsel (!) bir sebeple siparişimin yapılmadığını öğrendim. Farklı bir kanalla siparişin gönderileceği bilgisini aldım (Aramasaydım ne olurdu kim bilir!) ve yeni saat olarak en geç 17:00'da ulaştırılmasını talep ettim (alıcı'nın 17:00'dan sonra o adreste olmayacağını belirttim).


Toplamda 4 defa müşteri hizmetlerini aradım, son olarak 16:45'te aradığımday sa bu siparişin gerçekleştirilemeyeceğini öğrendim.Durumla ilgili aranacağım söylenmesine rağmen hiç aramadım. Bir daha asla Ciceksepeti.com'dan sipariş vermem.

İmran 69 Okunma

Cevaplar

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi04 Ekim 2013

  Merhaba, Tarafınıza konu ile ilgili tekrar ulaşım sağlanarak görüşmelerimiz yapılmıştır. Her türlü konuda 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • İmran20 Eylül 2013

  Aynı hata 2 defa yapılmaz. Ayrıca şikayeti telafi etme konusunda da çok yetersizler. Böyle bir durumda özür olarak siparişimi güya ücretsiz göndereceklerdi fakat o konuda bile başarısızlar, daha ucuz bir aranjman gönderdiler, bu kadarına sadece "pes" denir. Bir daha asla ama asla kullanmam.

 • İmran18 Eylül 2013

  Tüm süreçlerdeki sıkı bir kontrolden kasıt nedir kimbilir! Tam 4 kere müşteri hizmetlerini aradım ve istenilen saatte sipariş gönderilemedi. Kontrol bunun neresinde? Müşteri memnuniyetinin ilk adımı sorun oluşmasına izin vermemektir. Çünkü "rüzgar eser, dal kırılır. Rüzgar daldan özür diler ama dal bir kere kırılmıştır." Yani sorun oluştuktan sonra ilk duruma dönme şansı yoktur ve bu konuda da olmadı. İkinci adım, sorun derinleşmeden çözüm üretip hayata geçirmek ve sonuç almaktır. Bu da olmadı. İlk teslim saatinde (en geç 15:00) ulaşmadıktan sonra 2 saat'lik ilave bir süre vardı (saat 17:00'ye kadar). Ben bile kendi imkanlarımla gönderim adresine yakın bir çiçekçiyi internet üzerinden bulup HAVALE/EFT ile ödemeyi yapıp çiçeği gönderebilirdim. Ama ciceksepeti.com'un bu işi gecikmeli bile olsa tamamlayacağı gibi yanlış bir düşünceye kapılmışım ve gitmesi gereken sürede çiçek gönderilemedi, ciceksepeti.com bunu da beceremedi. Ben de beni mağdur eden şirkete daha fazla para kazandırmamak için siparişimi iptal ettirdim. Sonraki gün özür mahiyetinde siparişimi ücretsiz gönderecekleri söylendi, ilk başta kabul etmedim ama tlf. görüşmesi süresinde fikrimi değiştirip kabul ettim ama gönderilen çiçek benim siparişimdekinden farklıydı. Hakkınızı yemeyeyim gerçekten benziyordu ama hem çiçek adedi daha azdı hem de vazo daha farklıydı. Yani özür mahiyetindeki iş bile doğru düzgün yapılmamış oldu. Bu da bana ikinci ders oldu. Bir da asla ama asla ciceksepeti.com'u kullanmam, kimseye de taviye etmem!

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sn. İmran Özüpek, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön