14 Mayıs 2013
#1795770

Çiçek Sepeti Şikayetim Var Fakat Muhatap Bulamıyorum!

10. 05. 2013 Cuma günü çiçeksepetinden anneme anneler günü için şekerleme siparişi verdim bugün ayın 13 ve hala annemin eline ulaşmadı en erken yarın ulaşabilirmiş ve de ben merkeze sipariş verdim ancak başka bir ilçeye gitmiş ve 1 günde orada zaman kaybediyor, kargomun oraya neden gittiğiyle ilgili soru sormak için hiç bir şekilde muhatap bulamıyorum herkes birbirine paslıyor ve ürünü iade de almıyorlar.


Yiyecek malzemesi olduğu için zaten 6 günde kokuşmuştur ve de günün de gitmediği için hiç bir kıymeti de kalmadı. Çiçeksepetin den kesinlikle bir daha hiç bir şekilde birşey almam asla!

Demet Demet 50 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn.Demet Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

Ziyaretçi Yorumları