15 Şubat 2013 #1634219

Çiçek Sepeti Sevgililer Günümü Berbat Ettiniz!

Dün Sevgililer günü olması münasebetiyle çiçeksepeti.com adresinden eşime 3 gün öncesinden bir çiçek sipariş etmiştim. Akşam 17:00 a kadar teslim edilmesi gereken çiçek adreste 18:30 a kadar beklememize kadar teslim edilmedi. Teslim edilmemesine karşılık birde mail adresime 18:00 civarı çiçeğiniz teslim edilmiştir diye mail attılar.


Ne Teslimi ortada hiç birşey yok. Sanal mı yaşıyorsunuz. Ben ve eşim teslim adresinde olmamıza rağmen kime teslim edilmiş ne yapılmış hiç birşey belli değil resmen haksız kazanç yapılıyor. Yetkililer için sipariş no:3316490 ayıp sizin çalıştığınız firmalara beni ve eşimi mağdur ettiniz bu nasıl bir saygısızlıktır. Acilen yetkili biri dönüş yapsın.

Sedat 27 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön