23 Eylül 2013 #2025027

Çiçek Sepeti Para İademi Yapmadı!

Ciceksepeti.com'dan 10873264 no'lu siparişimi iptal ettirdim. Banka kartımdan ücreti kesildi. 5 iş günü içinde iadenin yapılacağı bilgisi iletilmesine rağmen iadem sağlanmadı. Ciceksepeti.com çağrı merkezi üzerinden defalarca görüşme sağladım ve 12/08 tarihinde iptal ettiğim siparişe ilişkin 13.08.13 de yazılı yanıt ile iade yapılacak dendi.


16.09.13'de iadenin yapıldığı bilgisi verildi. 5 iş günü doldu ancak iadem konusunda ne bir geri dönüş ne de net bilgi alabiliyorum. Güvenilirliği konusunda şüphelerim haklı çıktı. Umarım yetkililer duyar.

Arslan 86 Okunma

Cevaplar

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi21 Ekim 2013

  Sn.Arslan Bey, Öncelikle yaşanılan durum nedeniyle tarafınızdan ekibimiz adına tekrar özür dileriz. Konun tarafımızca değerlendirmeye alındığını ve tekrar yaşanmaması adına tüm önlemlerin alınacağına emin olabilirsiniz. Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • Arslan09 Ekim 2013

  ÇM üzerinden aranarak şikayetimi geri çekmem yönünde gayet kibar bir şekilde ricade bulunan çalışanınızı tenzih ederim. ÇM üzerinden 11 kişi ile görüştüm ki bunlardan biri takım lideri düzeyinde. kişiliğini ortaya koydugunu söyleyen bu çalışan her ne hikmetse geri dönüş yapmadı. son olarak ögrendim ki ciceksepeti.com fc şeklinde bir futbol takımı kuruyoruz. 11 kişiyi tamamladık. sosyal medyadan da talebi ilettik vesselam. müşteriyi arayıp bizde sıkıntı yok hallettik diyerek görüşmeyi sonlandırmak, üstüne de buraya %100 müş. memnuniyeti demek, bilgi alışverişi yaptık demek çözümse yakında şirinleri bile görebiliriz demektir. aksiyon alın sayın yetkili. müşteriyi arayıp şikayeti geri çeker misiniz demeyin. ayıptır. 2 kez bankaya gidip trafik cezası yedik. 40 tl telefon faturası , harcadıgım zaman ve sinir harbi cabası. ettiğim küfürlerin günah defterine maliyeti de epey oldu sanırım.

 • Arslan24 Eylül 2013

  değerlendirme değil bu. hixzmet 0

 • Arslan24 Eylül 2013

  görüşme yaptınız da ne yaptınız sayın yetkili. iadeyi yaptık dediniz ben yapılmadıgını ifade ediyorum.

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sn.Arslan Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Mevcut konuya ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön