13 Mayıs 2013 #1795603

Ciceksepeti.com Mağduriyet Sınırlarını Zorlayan Firma!

12 Mayıs Anneler günün gibi önemli bir tarihte yapılması gereken teslimatı yapmayıp,beni zor durumda bırakan Çiçeksepeti ni kınıyorum. Sitede İzmir,İstanbul,Ankara şehirlerinde aynı gün teslimatın yapılabileceği yazıyorken,ben İzmir'de olmama rağmen teslimat yapılmadı.Ve ben saatlerce telefonda, yeterince bilgi sahibi olmayan kişilerle görüşmek zorunda kaldım.


Her bir görevlinin yanlış,başka başka şeyler söylemesi de cabası! Son olarak gerekçeleri ise,gürme ürünlerin, kargo şirketine verilerek hafta sonu teslimatının yapılmamasıymış.Madem öyle, anneler gününe özel gürme ürünleri koymayın ve 12 mayıs pazar gününü seçmemi sağlayan siteniz yazılımınızı güncelleyin!

Aysun 52 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn.Aysun Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön