13 Mayıs 2013 #1793845

Çiçek Sepeti Kusurlu Ürün Gönderdi!

Anneler günü nedeniyle 8 mayıs gibi erken bir tarihte "renk karnavalı" isimli çiçeği 9544309 sipariş numarası ile sipariş verdim. Ürün açıklama kısmında şunlar yazılı: "gerbera : 4 adet, hüsnü yusuf : 10 adet, pembe karanfil : 5 adet, beyaz karanfil : 3 adet" annemin eline ulaşan çiçekte ise sadece 8 karanfil var, yapraklarının çoğu dökülmüş.


Geri kalan 14 tane çiçek nerede? Eğer mevsim nedeni ile bu çiçeklerden bulunamadı ise bana neden önceden haber verilmedi? Böyle önemli bir günde yapılan bu çirkin teslimat için sizi kınıyorum ve bugün en kısa sürede internetteki resmin aynısı olacak şekilde bir çiçek teslimatı talep ediyorum. paramın geri ödenmesini kesinlikle kabul etmiyorum!

Hilal 40 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn.Hilal Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön