18 Şubat 2013 #1635700

Ciceksepeti.com Kurumsallık Yok!

14 şubat ta eşime gönderdiğim çiçek aradan bir gün geçmesine ve sevgililer gününün geride kalmasına rağmen ve defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen teslim edilmedi.Her aramamda tarafıma müşteri memnuniyeti departmanı tarafından aranacağım bilgisi verilmesine rağmen ne arayan nede soran oldu.


Üstüne üstlük ben arayıp para iadesi istemesem ne ürünü teslim eden nede paranızı iade edelim diyen vardı.Kaldı ki benim yaşadığım mağduretin sorumluluğunu kimse üzerine almadı.Bu site sadece reklamla bir yere gelen ve Müşteri memnuniyeti vb. konularda hiç bir hizmet sunmayan bu firmayı protesto ediyor ve hatta kınıyorum.

Mükremin 10 Okunma

Cevaplar

  • Mükremin05 Mart 2013

    tüm aksiyonları aldığınızı söylüyorsunuz fakat mağdur olan benim ve benimle ilgili herhangi bir aksiyon almadığınız gibi telefon ile dadi olsu bir özür dileme gereği bile duymadınız.Bu platformu yanıltmaya ve aldatmaya yönelik bir yazıdır ve bu şekilde siz sadece kendinizi kandırırsınız.

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön