15 Ekim 2016 #6697081

Ciceksepeti.com Kırık Ürün Teslim Edilmiş!

En geç 11 Ekim günü teslim edilmesi gereken mor güller taş aranmanı adlı ürünü defalarca aramam üzerine 14 Ekim saat 5'te kırık bir şekilde teslim ettiler. İşin ilginç yanı 12 Ekim'de yaptığım şikayet üzerine "özür dileriz" adı altındaki ürün 13 Ekim'de alıcının eline ulaştı. Dolayısıyla asıl ürün gitmeden sözde özür ürünü gitti ve sürpriz yapmaya çalıştığımız kişiye bu ürünü açıklamak zorunda kaldım.


Bir de son konuştuğum kişi ''özür ürünü falan gönderdik'' diyor. Senin özür ürününe ihtiyacım yok! Kaldı ki her şeyi kötü etti. Şimdi de geri ''iade edin o zaman'' diyorlar. Sevgiliye sen onu kargoya geri ver mi diyeceğim? Sürpriz hediyelik ürünler gönderiyoruz sizde daha dikkatli olacaksınız. Günümüz, sürpriz, hediyemiz iyi olmadı!

Ahmet 377 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Ekim 2016

    Merhaba, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com    Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön