04 Nisan 2013 #1723715

Çiçek Sepeti İstenilen Saatte Teslimat Yapılmıyor!

Siparişimin araç arızası sebebiyle yapılamadığı ve bana söylenmeden 17:00 da teslim edileceği söylenmeden 17:00 da teslim edileceği not düşülmüş. Göndermiş olduğum siparişi alacak kişi saat 17:00 da evde olmayacağını belirttiğim halde araç kapıdan dönmüş ve telefonda görüştüğüm R***** hanımın sırf telefonda işlerini düzgün yapmadıklarını belirttiğim için 30 tl ayrıca yol masrafı eklenmiştir.


Koskoca çiçek sepeti firmasının tek bir tane mi aracı vardır ki araç arızalı olduğu için istediğim saatte ürün başka bir araçla ulaştırılamadı?


Zaten zamanında ulaştırılması gereken ürün neden zamanında ulaştırılmadığı için 30 tl ödemem söyleniyor?


Sipariş no: 3578066

Olcay 67 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn.Olcay Bey, Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü tarafınızdan tekrar özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Konuya ilişkin olarak tarafınız ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön