15 Şubat 2013 #1632980

Çiçek Sepeti Hiçbir İşe Yaramayan Müşteri Hizmetleri!

Anlıyorum bugün sevgililer günü ama sizde Ciceksepeti.com'sunuz. Bildiğim kadarıyla bu ülkede en iyi bu işi siz yapıyorsunuz. Ama yanılmışım. Neden bugün önlem almazsınız. 20 tl ulaşım ücreti alıyorsunuz ve çiçeğimi akşam 16:15 da 20 defa sizinle konuşmamdan sonra lütfedip yolluyorsunuz.


Müşteri hizmetlerindeki çalışanlarınız bana çiçeğin ulaştırılmasını istediğiniz saati belirttiniz mi diye soruyorlar ( Alışveriş esnasında hangi işlem basamağında soruluyor?). Bolu'da bulunan çiçekcinizi arıyorum (bugün beş defa aradılar özel araba ile yolladım çiçeğinizi birde siz aradınız yeter artık aramayın diyor). Adres değiştireyim diyorum bugün 14 Şubat olmaz deniyor (Sitenizde böyle bir uyarı varsa nerede?

Murat 26 Okunma

Cevaplar

  • Murat19 Şubat 2013

    Sayın çiçeksepeti.com yetkilileri. Sizlere çok kızmıştım ve bu kızgınlığımı dile getirdim. Şuana ise konu ile ilgili göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı sizlere teşekkür ediyorum.

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön