15 Şubat 2013 #1633482

Çiçek Sepeti Hem Zamanında Ulaşmayan Teslimat, Hem de Yanlış Ürün!

Öncelikle sizi tebrik ediyorum!14 Şubat gibi bir günde çok önemli bir iş üstlenip, insanların birbirlerine göstereceği sevgiye aracılık etme isteğiniz ve sonucun tam bir hüsran olması. Bu kadar kötü bir hizmet kaliteniz ve müşteri memnuniyeti anlayışına sahip olduğunuz için.


12 Şubat 2013 Salı günü saat 11:30'da, 14 Şubat saat 09:00-17:00 arasında teslim edilmek üzere verdiğim sipariş saat 18:53'te adresine ulaşabiliyor. Hem de farklı bir ürün olarak. 14 Şubat'a özel Çağrı Merkezi'nizi, Satış Ekibi'nizi şu kadar büyüttük bu oranda arttırdık demişsiniz sitenizde ama galiba boşuna yapmışsınız.

Güney 19 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön