03 Nisan 2013 #1722856

Çiçek Sepeti Hem Eksik Hem de Özensiz Tasarım!

Gün içerisinde acil olarak ihtiyaç duyduğumuz çiçeği (Beyaz Duygu Lilyum ve Güller) vaktimiz olmadığı için görevli olduğum klinik adına çiçeksepeti.com'dan sipariş ettim. Ancak ürünü teslim aldığımızda adeta şok oldum, bu kadar özensiz yapılamazdı. Beyaz lilyum yerine pembe kullanılmış olması gereken beyaz gül hiç konulmamış, yeşilliklerin ise bir kısmı çürük, bir kısmı yaralı.


Çiçeksepeti.com gibi Türkiye'nin en çok bilinen çiçekçilik sitesinin yapmış olduğu haksız kazançtan başka bir şey değil. Hem istemediğim sipariş gönderilmiş hem de 91.45 TL paramız alınmış durumda. Müşteri hizmetleri ise ücret iadesi olmayacağını ama gün içerisinde geri döneceklerini belirterek resmen günü kurtardı.

Levent 92 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn.Levent Bey, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön