11 Şubat 2014
Yorum Yap
#2288555

Çiçek Sepeti Hastalıklı Çiçeğin Değişimi Yapmıyor!

44944153 no'lu siparişimde bana gelen çiçek hastalıklı çıktığını ve elime yeni ulaştığımı belirttim ve arkadaşlar özür dileyerek siparişinizin 7 ocak cuma günü değişim olacağını belirtip beklemem gerektiğini söylediler ve Cuma günü ne gelen nede arayan oldu. Ben aradım cuma günü sizi cuma akşama kadar arayacaklar bekleyin dediler yine kimse aramadı.


Çiçeği bana yollayan kişi aradığında değişimin pazartesi olacağını söylediler pazartesi ne arayan nede gelen kimse olmadı bugün iki kez aradım telefonları bilerek kapatıyorlar hat düştü numarasıyla geri dönüş yapmıyorlar.


Anlayacağınız Ciceksepeti.com müşteri memnuniyetine önem vermiyor, bakkal düzeniyle gidiyorlar ve değişim yapmıyorlar.

Murat 189 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı13 Haziran

    Teşekkürler

  • Murat14 Şubat 2014

    Dilim yandı tavsiye etmem

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn.Murat Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

Ziyaretçi Yorumları