16 Şubat 2013 #1636742

Çiçek Sepeti Geç Teslimat!

Eşim, 14 şubat günü bana çiçek sepeti sitesinden çiçek yollamış ve ücretini de peşin olarak kredi kartı ile ödemiş.saat 9.00 ile 17.00 arası benim iş yerime gelmesi gereken çiçek 18.20 de geldi ve tabi o saatte iş yerimiz kapanmıştı. Ben de zamanında gelmeyen çiçeğimin evime getirilmesini istedim ama çok yoğun olduklarını, getiremeyeceklerini söylediler.


15 şubatta elime geçen çiçeğin açıkçası çok da bir anlamı olmadı, bu özel günde gelmeyeceğini bilseydi eşim zaten sipariş vermezdi. Ayrıca 15 şubatta gelen çiçekler bir önceki günden kaldığı için tüm tazeliğini, güzelliğini kaybetmiş, solmuştu. Şimdi biz de verilen sözü zamanında ve gereğince tutmadığı için firmadan paramızın iadesini istiyoruz.

Meltem 75 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön