04 Şubat 2014 #2275882

Çiçek Sepeti Fatura Gönderilmedi

Ciceksepeti.com nden 2 Ocak' ta 3 adet sipariş verdik, ürünler alıcılara ulaştı ancak 1 aydır halen fatura aslı tarafımıza gönderilmedi. Konu ile ilgili Call Center' dan 4 kişi ile farklı zamanlarda görüştüm; sırası ile Ş**e Hnm, C***Bey, B**** Hnm ve P*** Hnm. Hepsi de tekrar gönderim yapılacağını, konu ile ilgilendiklerini ve beni tekrar arayacaklarını belirtmelerine rağmen gerek mobil telefonumla gerek de e-posta yoluyla hiçbir şekilde benimle irtibata geçmediler.


Kurumsal bir firma için fatura aslı şarttır, şirket olarak bir alışveriş yapmayı planlıyorsanız bilginiz olsun, faturalar fiziken gönderilmiyor.

Dilek 68 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn.Dilek Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön