18 Şubat 2013 #1638772

Çiçek Sepeti Farklı Bir Çiçek Gönderdiler!

"Benim verdiğim siparişim ile yollanan çiçek "çok farklı" sizden ricam bir an evvel değiştirilmesi. Sipariş kodum: 3352776 Yollanan çiçek kodu: at1764" diye ciceksepeti.com'un çağrı merkezine ve mail olarak ilettim bu şikayetimi buna rağmen hiç bir dönüş olmadı.


Geçen sene de aynı sorunu yaşadım ve bana 2 gün sonra dönüş yapıldı. Ben bir ürün satın aldım fakat satın aldığım üründen başka bir ürün yollandı bunun adı hukuk ta "yanıltıcılıktır. " ve ciceksepeti.com'un yaptığı budur. Ciceksepeti.com'u dava edeceğim. Ve çok bariz bir biçimde de davayı kazanacağım.

Hüseyin 20 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sn.Hüseyin Bey; İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön