13 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1794360

Çiçek Sepeti Çileye Dönüşen Sürprizim!

Çiçeksepeti. com üzerinden vermiş olduğum siparişim anneler günü gibi özel bir gün olmasına ve iş yeri adresi vermiş olmama rağmen teslimat konusunda ciddi sıkıntılar yaşadım. Mesaisi biten anneme durumu izah etmek ve 2,5 saat boyunca iş yerinde bekletmek zorunda kaldım.


Call center çalışanlarıyla defalarca yaptığım görüşmelerde ise yanlış bilgilendirildim. Defalarca yanıltıldım. Sürprizim annem içinde benim içinde çileye dönüştü. Pes edip saatler sonra evimize döndüğümüzde ise teslimatın yapıldığına dair bir mesaj aldım. Bu saatten sonra ne anlamı kaldı ki?


Çiçeksepeti.com'dan şikayetçiyim.

Hilal 34 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn.Hilal Hanım, Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler