14 Mayıs 2013
#1796471

Çiçek Sepeti Çiçeği Hala Ulaştıramadılar!

Bugün sabah 10 civarı Tekirdağ merkez'de ilköğretim okuluna 12:30-18:00 saatleri arasında ulaştırılmak üzere verdiğim siparişim 19. 20 itibariyle hala ulaştırılamamıştır. Çiçeğin okula o saatler içerisinde ulaştırılması büyük anlam ve önem arz ederken, ve üstelik resmi bir kuruluşa ulaştırılacağı bariz iken bu ulaşım aksatılmış, üstelik her aramamda başka durumlar söylenmiştir.


İlk aramamda dağıtıcı bayinin adını, dağıtımda teslim etmek üzere olduğunu söylerken, 17. 30 aramamda araç hasarı, 19:00 aramamda anneler günü yoğunluğu bahane edildi. Dağıtımcı hala başka mahallede çiçek dağıtmaktaymış. maddi manevi mağdur durumdayım. Çalıştığım holding ve üniv. de sitenin kullanılmamasından emin olacağım.

Damla Damla 218 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn.Damla Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler