15 Şubat 2013
Yorum Yap
#1634419

Çiçek Sepeti Bunun Adı Amatörlüktür!

14.02.2012 yılında çiçek sepetinden sipariş verdim geç gitti dedim hem son gün sipariş verdim hemde yoğunluktan normaldir dedim ama yıl 2013 oldu yine 14 şubat bu sefer 2 gün önce sipariş verdim ve gördüm ki değişen birşey yok. Dün siparişim 9-17arası teslimat saati vardı ama saat 20:40'ta gitti,ayrıca yanında özel kart ve kalp yastık vardı gitmedi hala da gitmedi.


Kart son anda arabada düşmüş diye getirildi ama ürünü almamda en büyük etken olan kalp yastık gitmedi. Tüm gün müşteri hizmetlerini aradım tabi ulaşmayı başarabilirseniz helal olsun. Ulaştım sonuç mu bana denilen siparişiniz yoğunluk var 15 şubatta göndersek olur mu daha sonra kızdığınızda da, gelen ses alo sesiniz gelmiyor.

Aykut Aykut 40 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler