22 Mart 2013 #1700802

Ciceksepeti.com Başkasına Teslim!

3540522 sipariş numarasıyla eşime bir hediye sepeti gönderdim. Teslim saatine en son 14:00 olarak kayıt açtırmama rağmen eşime teslim edilmemiş. Teslim saatine MNG kargoda 13:57 yazılmış ciceksepeti bana akşam e-posta gönderiyor ama gönderim saati 11 olarak görünüyor. Eşim saat 3e kadar okulda olmasına rağmen kendisine değilde bir başkasına teslim ediliyor. Ama teslim alan kısmına eşimin adı soyadı yazılıyor. Evde sürpriz parti hazırlıyorum ve eşim eve eli boş geliyor.

Ömer 88 Okunma

Cevaplar

  • Ömer27 Mart 2013

    Sadece bilgilendirme yapıldı. Hiçbir şey çözülmedi ki. Eşimin adını yazıyorlar teslim alan kısmına, ama müdür yardımcısına teslim ediliyor. Siparişten sonra telefon açıyorum saat en geç 2'de teslim olsun diye. Tamam deniliyor ancak müdür yardımcısına saat 4.30 da teslim ediliyor ve kargo ekranında 13:54 diye belirtiliyor teslim saati kısmında. Bir daha çiçeksepeti mi ASLA!

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi26 Mart 2013

    Merhaba, Müşterimiz ürün teslimatına ilişkin tarafımıza e-mail ile iletişime geçmiştir. Müşterimizin ürünü alıcının yerinde bulunamaması sebebiyle teslimat koşullarımızda da belirtildiği gibi okul müdür yardımcısına teslim edilmiştir. Konuya ilişkin tüm süreçler incelenerek dağıtım kanalımız hakkında aksiyonlar alınmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön