13 Mayıs 2013 #1794540

Çiçek Sepeti Anneme Ulaştırıldı Gözüken Sipariş Ulaştırılmadı!

Annemin anneler gününü mahvetmenizden dolayı nasıl bir sorumluluk alacağınızı merak ediyorum. Bu ayıplı ifanın nasıl giderileceği sorusunu sizlere soruyorum. Bedeli iade katiyyen yeterli olmayacağının farkındasınızdır.


Olayı özetlemek gerekirse; İnternet sitesinden kontrol ettiğimde sipariş teslim edilmiştir olarak görülüyor fakat annemi beğenip beğenmediğini sormak için aradığımda kendisine herhangi bir çiçek teslim edilmediğini belirtiyor.


Müşteri temsilcileriyle yapmış olduğum konuşmalar sonucunda herhangi bir sonuca varılamıyor. 12 den sonra gelmesinin veya başka bir günde ulaştırılmasının bu günün anlam ve öneminin dışına çıkacağından dolayı maddi ve manevi tazminat talebinde bulunacağm.

Alper 31 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn.Alper Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön