13 Mayıs 2013 #1794766

Çiçek Sepeti Anneler Gününde Aldığım Çiçeği Tüm Gün Ulaştıramamaları!

Annemin yanında olmadığım için aldığım çiceğii ulastıramamaları. Madem ulaştıramayacaksınız neden tarih kısmına o günün tarihini koyuyorsunuz. Eğer varsa günlük çicek kotanız neden iptal etmiyorsunuz. 3 kere çağrı merkezini arayarak bilgi aldım. Ama nedense son aradığımda üzgünüz iptal edelim siparişinizi dendi. Eğer sizin satış prensibiniz bu ise daha da birşey demiyorum.

Fatih 124 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sn.Fatih Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Fatih14 Mayıs 2013

    anneler gününe aldığım çiçek anneler gününde teslim edilmediği için gece 23 00 de aradığım zaman üzgünüz bugün iletilemeyecek denildi. saat 00 11 de çiçek teslim edildi diye mesaj geldi. gecenin o saatinde siz nasıl çiçeği teslim ediyorsunuz. hem çiçeğim gitmedi hemde hiç bir şekilde mağduriyetimi gidermeyen çiçek sepeti. Çağrı merkezindekilerin söyledikleri ise şikayet sırası var size sıranız gelince geri dönüş yapılacaktır. komik!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön