14 Mayıs 2013
#1796192

Çiçek Sepeti Anneler Günü Sürprizim Mahvoldu!

Ben yurtdışında yaşayan bir Türk vatandaşıyım. Anneler gününde annem için hoş bir sürpriz olsun diye çiçeksepeti.com'dan çiçek sipariş ettim kredi kartıyla ödememi yaptım. Pazar günü saat 14. 00 ve 16. 00 arası teslim edilmesi gereken ürün pazartesi saat şuanda 17:00 olmasına rağmen hala teslim edilmemiştir.


Bu nasıl sorumsuz bir şirket anlayışıdır nasıl bir çalışma prensibidir anlamış değilim. Anneler günü geçti sürprizi bitti ama parasını ödediğim ürünüm hala anneme ulaşmadı. Babalar günü içinde bu siteyi düşünüyordum ama artık bu durumdan sonra siteye giriş bile yapmam sağ ol çiçeksepeti.com anneler günümü mahvettin!

Banu Banu 89 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn.Banu Hanım, Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

Ziyaretçi Yorumları