14 Şubat 2018
Yorum Yap
#10128073

Çiçek Sepeti 25 Gül Yerine 11 Geldi

Sevgililer Günü siparişim, 25 gül yerine 11 geldi. Ayrıca ek isteklerim vardı, onlar ise hiç gelmedi. Kısacası yapacağım sürprizi mahvettiler.

Volkan Volkan 114 Okunma

Cevaplar

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi15 Şubat 2018

  Merhaba, 420213 Numaralı geri bildiriminizle ilgili size detaylı bilgi paylaşımı ve memnuniyetinizin sağlanabilmesi adına arama yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Mutluluğunuzun ve memnuniyetinizin daimi olması bizim için çok önemlidir. Bu sebeple tüm paylaşımlarınız bizim için çok değerlidir. Tarafınızla bizzat ilgilenmek isterim, size uygun bir zaman aralığında iletişim numaranızdan veya e-mail üzerinden sizlere yardımcı olmak isterim. Bu hususta geri bildiriminizi rica ederim. Keyifli günler, EMRE DİLMAÇ R. Müşteri Hizmetleri CicekSepeti.com 0850 222 00 79

 • Volkan15 Şubat 2018

  Dünden bu yana en az 10 defa şikayet kaydım ile ilgili konuşmuşumdur. Her seferinde olayın ne olduğunu tekrar tekrar anlattım. Her seferinde de bana, teslimatın yapılmış diye söylüyorlar. En son bu sabah yaptığım görüşmede, durumu anlattım, 25 gül yerine 11 gül geldi ve ek isteklerim gelmedi dedim. Satıcıyı arayıp dönüyorum hattı kalın dedi. 5 dakika bekletti ve sonrasında, " efendim sizin teslimatınız aliciya yapılmış" cevabı aldım. İnsanın cidden sinirlerini zıplatıyorlar. Teslimat yapıldığı için iade talebimi de yapmıyorlar, hırsızlıktan başka bir şey değil yaptıkları.

 • Volkan15 Şubat 2018

  Dunden bu yana en az 10 defa şikayet kaydim ile ilgili konusmusumdur. Her seferinde olayin ne olduğunu tekrar tekrar anlattım. Her seferinde de bana, teslimatin yapılmış diye söylüyorlar. En son bu sabah yaptığım gorusmede, durumu anlattım, 25 gul yerine 11 gul geldi ve ek isteklerim gelmedi dedim. Saticiyi arayıp donuyorum hattı kalin dedi. 5 dakika bekletti ve sonrasında, " efendim sizin teslimatiniz alicaya yapilmis" cevabi aldım. Insanin cidden sinirlerini ziplatiyorlar. Teslimat yapıldığı için iade talebimi de yapmıyorlar, hirsizliktan başka bir şey değil yaptıkları.

 • Volkan14 Şubat 2018

  Bu arada, ilgili gozukmek için güzel mesaj atmissiniz, aradık ulaşamadık diye. Arama sebebiniz ise su "Size geri dönüş yapicaz" demek için.

 • Volkan14 Şubat 2018

  Uzgun olmak yerine, vermediginiz seyin parasını iade etmenizi bekliyorum. Sipariş no.: 84861985

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi14 Şubat 2018

  Merhaba, Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınız ile iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-posta adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler