16 Şubat 2013 #1635815

Çiçek Sepeti 14 Şubata Çiçeğini Teslim Etmediler Teslim Olmuş Gibi Görünüyor!

Çiçeği 14 şubatta Sevgilimin iş yerine göndermiştim saat 23:43'te sözde teslim etmişler (sistemde teslim edildi yazıyor). O saatte kim çalışır biri bunu söylesin? (Not: Sevgilim Gece bekçisi olarak çalışmıyor ki o saatte işte olsun.)


Asıl önemli konu; Bu arada çiçek teslimatı gerçekte yapılmamıştır, Müşteri hizmetlerini aradım teslimatçı ya ulaştılar Çiçek Bende diyormuş. Çiçeği vermediği halde gece 23:43'te teslim etmiş gibi işi kapatmış, Çicek sepeti nasıl bir iş ortağıyla çalışıyor bunu yapan çok kalitesiz bir çiçekçidir kesin, böyle bir firmayla çiçek sepetinin çalışmasını ciceksepetine hiç yakıştıramadım.


Siparişi iptal etmedim, çiçekçinin gelmesini bekliyorum.

Erden 405 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön