17 Mart
#11725570

Çiçek Sepeti Ve Özel Yapım Müzik Kutusu!

El yapımı ahşap, kendimiz özel yaptırıyoruz diye lanse ettikleri atlı karınca şekilli nostaljik müzik kutuları var sitede, yüzde yüz plastik ve kendimiz özel yaptırıyoruz yazmalarına karşın made in p. r. c. Arayıp dedim siz Çin'e mi özel yaptırıyorsunuz aynısı her yerde 30-35 TL'sizden 65 TL'ye el yapımı özel siz yaptırıyorsunuz diye aldım. Telefondaki bey gayet asabi ve hoş olmayan şekilde madem öyle iade edin diyerek tersledi beni.


Sizin amacınız bana o ürünü satmak ve beni memnun etmek olmalı. Müşteriye beğenmediysen iade et demek müşteri memnuniyetine girmiyor. Kurumsallık bu olamaz. İyi ki direkt kargo yapmamışım adrese. Bir daha da alışveriş yapmam. Kimse de yapmasın bence. İnsanı aptal yerine koyup Çin malı plastiği 65 TL'ye satıyorlar.

Ft Ft 1.298 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi17 Mart

    Merhaba , Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür eder, sizleri hep memnun görmeyi dileriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Ft'nin Teşekkür Mesajı17 Mart

    Buraya yazdıktan sonra anında dönüş yapıp özür dilediler. Bu tip hataların olmaması iki taraflı olarak hepimizi memnun edecektir eminim. Nazik müşteri temsilcisi ve özür hediyeleri beni çok memnun etti. Anlayışları için firmaya teşekkür ederim.

Ziyaretçi Yorumları