sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Çiçek Sepeti Kartımdan 2 Kez Para Çekilmesi

Onur Onur2 hafta önce

Öncelikle bir alışveriş yaptım ödeme bölümüne geldiğinde kart bilgilerimi girdim fakat kartımdan herhangi bir alışveriş yapılmadı ama sipariş oluşturuldu daha sonra telefonuma " Böyle yarım kalmasın :( Siparişinizin işleme alınması için linke tıklayıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. 1656***33 http://cck. St/eEp6y4md " bu mesaj geldi verilen linke tıklayarak tekrar ödeme yaptım. Hediyenin gönderim saati 20.11.2020 12.30-18.00 arasındaydı hediye ilk 12.30'da daha sonra 17.00 civarında gelmiş ve iki hediyenin ödemesi kartımdan çekilmiştir. Bu konudan şikayetçiyim her türlü dekont, SMS ekran görüntüleri mevcuttur.

Cevaplar

profile-icon Onur 1 hafta önce

Bir çözüm yapıldığı yok hediyeyi açtık ve gönderilen şeye bakınca şaşırdık "Seni seviyorum Pınar" yazması gerekirken rastgele harfler basılmış. 2. Siparişin benim tarafımdan olmadı çok bariz belli ama genede Çiçek Sepeti ne bu ilgisizliğinden dolayı teşekkürler.

np_image1 Ekli Görsel Var
profile-icon Onur 1 hafta önce

Gene arandı indirim kodu verilmek istendi gene bir çözüm yapılmadı.

Çiçek Sepeti Logo Çiçek Sepeti 1 hafta önce

Merhaba, Geri bildiriminize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi aktarımı yapılmıştır. CicekSepeti ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla,  CicekSepeti Müşteri İlişkileri 

profile-icon Onur 2 hafta önce

Hiçbir şekilde çözüm üretilmedi sorunun internetimden dolayı olduğu söylendi. Yardımcı olunmadığı için teşekkürler. Benim yıllardır alışveriş yaptığım bir siteydi tek sorunda harcarlar önermiyorum.

Çiçek Sepeti Logo Çiçek Sepeti 2 hafta önce

Onur Bey Merhaba, Geri bildiriminize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi aktarımı yapılmıştır. CicekSepeti ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, CicekSepeti Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Onur 1 hafta önce  

  Bir çözüm yapıldığı yok hediyeyi açtık ve gönderilen şeye bakınca şaşırdık "Seni seviyorum Pınar" yazması gerekirken rastgele harfler basılmış. 2. Siparişin benim tarafımdan olmadı çok bariz belli

  np_image1 Ekli Görsel Var
 • profile-icon Osman 1 hafta önce  

  Güvenilir bir gfirma değil. Bana site hecklendi demişlerdi. Heclenebilen siteden alışveriş yapılmaz. Kredi kartı ve hesap bilgileriniz demek ki güvende değil.

  • 1Destekçi
 • profile-icon Dursune 1 hafta önce  

  Büyük bir firmayız diye sağa sola afiş asar reklam yaparsınız mubarek milletin hakkını yemektem başka bir işe yaramazsınız.

 • profile-icon Onur 1 hafta önce  

  Haklısınn

  • 1Destekçi
 • profile-icon Onur 2 hafta önce  

  Yanlış bir davranışş

 • profile-icon Dursune 2 hafta önce  

  Arladaşıma doğum günü hediyesi göndereyim dedim bir dahaki doğum gününde teslim edilecek galiba

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler