29 Ocak
Yorum Yap
#11514929

Çiçek Sepeti Kalitesiz Ürün Gönderiyor!

Dün annemin doğum günü için çok güzel bir çiçeği sipariş ettim ama bana alakasız bir çiçek geldi. Şikayetimi ilettim önce hayır size aynısını gönderdik tedarikçimiz öyle diyor diyerek bir yalancı yaftası vurdular. Sonra da çek hediye edelim dediler. Kendilerine çek değil ürünün kendisini istediğimi söyleyince tamam yarın tekrar yollayalım dediler ve bugün, dünkünden de kötü iki yapraklı renksiz bir çiçek geldi, şaka gibi.


Yani firmalar büyürken küçülmeye mi başlıyorlar yoksa zaten küçükler ve büyümeleri bir tesadüf mü bilemiyorum. Siz üründen önce hizmet satıyorsunuz ve bugün gönderdiğiniz 2. çiçekle hizmeti de ürünü de satmadığınızı anladım.

Yağmur Yağmur 1.476 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi30 Ocak

    Merhaba, Geri bildiriminize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi paylaşımımız yapılmıştır. CicekSepeti.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler