20 Kasım 2017
Yorum Yap
#9806629

Çiçek Market Yanlış Çiçek - Sıfır Hassasiyet

1280900 numaralı siparişimde 80 TL + KDV tutarında camda 12 kırmızı gül ve ayıcık seçmiş olmama rağmen eşimden fotoğraf göndermesini istediğimde gelen ürünün 47 TL + KDV tutarındaki vazoda beyaz gerberalar olduğunu görüp şaşkınlık yaşadım. Firmatelefonla aradığımda müşteri temsilcisi şikayetimi mail yoluyla iletmemi ve 3 gün içinde geri dönüş alacağımı, kendisini yardımcı olamayacağını belirtti. Bizim için çok özel bir günde çok can sıkıcı bir hata yaptıkları halde, hatalarını hızla telafi etmek konusunda hiçbir hassasiyet göstermeyen Cicekmarket.com firmasını kınıyorum.

Mustafa Mustafa 1.075 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Market Temsilcisi22 Aralık 2017

    Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çÖ.üm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Hizmetimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresi aracılığıyla firmamıza iletebilirsiniz. Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çiçek Market www.cicekmarket.com 444 1 002

  • Mustafa27 Kasım 2017

    20 Kasım Pazartesi bu sipariş verilmiş olduğu halde, müşteri hizmetleri, 21 Kasım'da beni arayarak doğru siparişin 22 Kasım Tarihinde ulaştırılacağını belirtti. Ancak 22 Kasım bir kenara 23 Kasım olduğu halde, ve aradığım halde sipariş ulaştırılamamış ve sebebin 24 Kasım yoğunluğu olduğu söylenmiştir. 24 Kasım'da tekrar aradığımda ürünü ulaştırmayı başaramayan firma ücret iadesi yapmıştır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler