14 Şubat 2018
Yorum Yap
#10130967

Çiçek Market Teslim Edilmeyen Ürün, Telefon Ediyorum Devamlı Meşgul

Cicekmarket.com adresinden sipariş edipte burada yorumlara bakıyorsanız geçmiş olsun kandırıldınız. Telefon ediyorum devamlı meşgul herhangi bir yetkiliye ulaşamıyoruz. Hele ki 14 Şubat sevgililer gününde böyle bir şey başıma geldi. Yasal olan hakkımı sonuna kadar kullanacağım kurumsal bir şirket gibi kendinizi gösterip de milletin parasını alıyorsunuz. Sipariş takip numaramı fotoğraf olarak yükledim inanmayan olursa şayet oradan bakabilir.

Senan Senan 198 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Çiçek Market Temsilcisi15 Şubat 2018

    Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çözüm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Hizmetimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresi aracılığıyla firmamıza iletebilirsiniz. Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çiçek Market www.cicekmarket.com 444 1 002

  • Senan14 Şubat 2018

    Sizin gibi sahtekarını görmedim mesaj geldi gecenin 10 unda siparişiniz teslim edilmiştir diye sizi Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim dolandırıcılık dan savcılığa vereceğim adiler.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler