Çiçek Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ebru sonuçtan hiç memnun değil

Çiçek Market Göründüğü Gibi Gelmedi

52
Ebru
Ebru 28 Kasım 2022 15:18
videoplayer-icon

Eşim bana çiçek göndermiş turşu kavanozuna sadece bir avuç çiçek koyup notunu da yazmayıp boş kağıt göndermişler. Ne biçim iş yapıyorsunuz kalp kurmakta üstünüze yokmuş. Eşim yurt dışında bana sürpriz yapmak istemiş ama siz mahvettiniz.

Çiçek Market Logo
Çiçek Market29 Kasım 2022 09:11

Benzer Şikayetler

profile
112
3 hafta önce

Çiçek Market Geciken Teslimat Ve Görselden Farklı Ürün

5 Ocak ta, vazolu çiçek siparişimi 13.00-17.00 saatlerinde teslim edilmek üzere vermiştim. Sonrasında vazonun deforme olacağından ötürü buket olarak ileteceklerini belirttiler, kabul ederek teslimatını beklediğim çiçek o gün ne yazık ki ulaşamadı. Bir de üstelik teslim edildi gibi gösterilip memnuni...

  • profile
1 Destekçi
profile
Ali
95
3 hafta önce

Çiçek Market Kalitesizliği Memnun Kalmadım

Çiçek Market'ten sipariş ettim ürün idare eder ama üzerine not yazdırdım yazan arkadaş yeni okur yazar mıydı anlamadım böyle kötü yazı olur görsel de şok oldum ben yazdım gibi kendim yazsaydım daha iyiydi bir daha sipariş etmem!

profile
93
26 Kasım 2022

Çiçek Market Yanlış Ürün Gönderiyor

Çiçek Market'ten öğretmenlere günü için çiçek almıştım. Almış olduğum çiçek karşı tarafa hem yanlış çiçek gönderdiler hem de yazmış olduğum not harici not ve farklı isim yazılıydı karşı tarafı arayıp sormasam bunları öğrenemeyecektim ekte de bunları gösteriyorum son alışverişim oldu.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .