Çiçek Gönder'de Yaşanılan Müşteri Memnuniyetsizliği

Dilek Dilek14 Temmuz 20:49

13 Temmuz'da Çiçekgönder.com firmasından orkide siparişi verdim. Aynı gün teslim edilmesi gereken siparişim teslim olmadığı gibi bir de firmaya ulaşamadım telefonlara cevap vermiyor lar. Sonra zar zor ulaştığımda da karşılan tavır ve muamele hiç hoş değil adeta paranla rezil olma durumu. Söz konusu kendilerinden kaynaklanan bir ihmalkarlık teslim olmadı diye bilgi verilmiyor arandığında da sert bir tavır ile karşı karşıya geliyorum. 

Bir gün sonra teslim edilecek deniyor diğer gün hala teslimat yapılmıyor ve firmaya ulaşmak mesele telefona bakan yok bilgi veren yok. Tekrar tekrar arıyorum karşıma çıkan kişi akşam olmuş hala yolda teslim edilecek diyor böyle iş görmedim. Çiçek siparişi verdiğime pişman oldum akşam çıkış saati geldi. Gönderdiğim kişi işten çıkacak hala teslimat yapılmamış tekrar arıyorum teslim edildi diye bir de yalan söyleniyor.

 Telefon ile teslim edilecek kişi aranıp yarın teslim edelim diyorlar işten çıktığı için o kişide ev adresini veriyor eve getiriliyor.

 Bütün bu gecikme yetmezmiş gibi gelen çiçek sipariş verilen ile alakası yok mor orkide ve beyaz saksili sipariş verdim başka renk ve saksısız solmuş resim ile alakası olmayan bir şey gelmiş. Verilen parayı ne çiçek ne de hizmet hak etmiyor. 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler