Ace European Sigorta Yanlış Bilgi Vererek Satış Yapıyor İptal Etmiyor

Seval Seval17 Ocak 2014 11:13

Eylül 2013 'te aranarak, bir şekilde ikna edilerek sigorta yaptırdım. Gittiğim özel bir hastanede sigortamı kullanmak istediğimde, 35 tl'ye muayene olurken 75 tl ücret ödemem gerekti. Ben de iptal ettirmek istedim. Ace European Sigorta Müşteri temsilcisi bayanlardan biri bana bu sigorta için sözlü onay verdiğimi, 12 ay boyunca bu taksitleri ödemek zorunda olduğumu söyledi . Israrla itiraz ettim, sonra bir ay deneyeceğimi, olmazsa iptal ettireceğimi söyledim.

Ekim de netten iptal ettirmek için mesaj attım. Bir çok kez telefonla görüştüm. En son iki aramada benden fax beklediklerinin bildirildiğini söylediler ki bildirilmemişti. Ben ilk taksitim haricinde,kartımdan çekilmiş ve çekilecek olanları iade ve sigortanın iptalini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Chubb European Sigorta Logo Chubb European Sigorta 21 Ocak 2014 10:57

Poliçe yetkili birim tarafından iptal edilmiş olup iade işlemi banka ile sağlanmaktadır. Sigortalı tarafımızca aranmış olup bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular