17 Ocak 2014
#2240597

Ace European Sigorta Yanlış Bilgi Vererek Satış Yapıyor İptal Etmiyor

Eylül 2013 'te aranarak, bir şekilde ikna edilerek sigorta yaptırdım. Gittiğim özel bir hastanede sigortamı kullanmak istediğimde, 35 tl'ye muayene olurken 75 tl ücret ödemem gerekti. Ben de iptal ettirmek istedim. Ace European Sigorta Müşteri temsilcisi bayanlardan biri bana bu sigorta için sözlü onay verdiğimi, 12 ay boyunca bu taksitleri ödemek zorunda olduğumu söyledi . Israrla itiraz ettim, sonra bir ay deneyeceğimi, olmazsa iptal ettireceğimi söyledim.


Ekim de netten iptal ettirmek için mesaj attım. Bir çok kez telefonla görüştüm. En son iki aramada benden fax beklediklerinin bildirildiğini söylediler ki bildirilmemişti. Ben ilk taksitim haricinde,kartımdan çekilmiş ve çekilecek olanları iade ve sigortanın iptalini istiyorum.

Seval Seval 255 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi21 Ocak 2014

    Poliçe yetkili birim tarafından iptal edilmiş olup iade işlemi banka ile sağlanmaktadır. Sigortalı tarafımızca aranmış olup bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları