10 Ekim 2013
#2057551

Ace European Sigorta Yanlış Bilgi Vererek Satış Yapıyor!

Ace European Sigorta'dan beni aradılar, 5 dk. bir dil döktü bir bayan. İstediğim anda iptal edebileceğimi ve paramın tekrar iptal ettirdiğim takdirde paramın tekrar iade edileceğini söyledi. Ama anlattıklarının hiçbirinin geçerliliği yok. Bana genel sigortadan bahsetti, bilmem diş chek-up'na kayıt etmiş. Üstelik anlaşmalı olarak saydığı hastanelerin hiçbiriyle de anlaşma yapılmamış.


1 hafta sonra sigortanın iptalini istedim ama ne arayan var, nede soran. Üstelik paramı da henüz almış değilim. 240 TL kredi kartımdan para çekildi. Paramın tekrar iade edilmesini istiyorum. Bu şekilde insanlardan para alınması doğru bir davranış değil.

Mehmet Mehmet 272 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sigortalı ile görüşme sağlanmış olup poliçenin devamlılığı konusunda ikna edilmiştir. Anlaşmalı kurumlar tarafından kurumdaki ünvan değişikliği ile anlaşmanın feshedildiği iletilmiş olup sigortalıya da bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları