Ace European Sigorta Yanlış Bilgi Vererek Satış Yapıyor!

Mehmet Mehmet10 Ekim 2013 11:49

Ace European Sigorta'dan beni aradılar, 5 dk. bir dil döktü bir bayan. İstediğim anda iptal edebileceğimi ve paramın tekrar iptal ettirdiğim takdirde paramın tekrar iade edileceğini söyledi. Ama anlattıklarının hiçbirinin geçerliliği yok. Bana genel sigortadan bahsetti, bilmem diş chek-up'na kayıt etmiş. Üstelik anlaşmalı olarak saydığı hastanelerin hiçbiriyle de anlaşma yapılmamış.

1 hafta sonra sigortanın iptalini istedim ama ne arayan var, nede soran. Üstelik paramı da henüz almış değilim. 240 TL kredi kartımdan para çekildi. Paramın tekrar iade edilmesini istiyorum. Bu şekilde insanlardan para alınması doğru bir davranış değil.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Chubb European Sigorta Logo Chubb European Sigorta 11 Ekim 2013 09:43

Sigortalı ile görüşme sağlanmış olup poliçenin devamlılığı konusunda ikna edilmiştir. Anlaşmalı kurumlar tarafından kurumdaki ünvan değişikliği ile anlaşmanın feshedildiği iletilmiş olup sigortalıya da bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular