Ace European Sigorta Turkcell Akıllım Güvende!

Belgin Belgin4 yıl önce

2015 Ocak'ta aldığım HTC Desire 820 telefonuma aynı gün akıllım güvende sigortası tanımlandı. Ağustos'ta demire çarpmam sonucu telefon ekranı kırıldı ve kasası ezildi. Daha sonra akıllım güvende yararlanmak için 532'den yardım istedik. Hasar takip no. vermeleri tam 3 gün sürdü, daha sonra telefonu bize söylendiği gibi en yakın tim merkezine teslim ettik.

İşlemlerin yavaşlığının nedeni şirketinize bağlandı, telefonumun sigortası bulunmasına rağmen 17 gün boyunca yanlış serviste kaldı, aradığımızda hasarın sigorta kapsamında olmadığı söylendi. Bu yanlışlığın ardından telefonum geri istendi ve KVK'ya gönderildi. Ancak oradan yine sigorta sorun çıkardığı için geri gelip tekrar gitti.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Müşteriyle görüşülmüş olup, şikayeti kendisinin yazmadığı bilgisi alınmıştır. Daha ayrıntılı bir araştırma yapılabilmesi için telefonun IMEI numarası paylaşılmalıdır. Saygılarımızla ACE European Group Türkiye Şubesi

profile-icon Belgin 4 yıl önce

Tarafıma geri dönüş yapılmadı, telefonun gecikmesinin başlıca sebebi sizsiniz ve telefon hala serviste, ne zaman geleceği meçhul.

Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla ACE European Group Türkiye Şubesi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular