03 Şubat 2014 #2272084

Ace European Sigorta Poliçeyi İptal Etmemek İçin Oyalıyor

Ace European Sigorta şirketi beni arayarak yoğun olduğum için farkında olmadan kabul ettim. İki gün içerisinde eve poliçe geldi. Poliçeyi alır almaz iptali için sigorta şirketini aradım ve poliçenin hiç bir şekilde iptal olunmayacağını bildirdiler. Bende bu yüzden iki aylık ücretini ödedim. Aradan iki ay sonra yeni bir poliçe gönderildi. İstemediğimi defalarca söylememe rağmen iptali gerçekleştirilmedi.


İptali için sigorta şirketine fax çektim geri dönüş yapılacağını söylediler ama dönüş yapılmadı. Aradım iptali gerçekleşti mi diye? Fax'ın ellerine yeni geçtiğini söylediler. 5 gün içerisinde döneceklerini bildirdiler ama dönmediler. Aradığımda talebiniz alınmamıştır deyip işlem geçiştirme yapıldı.

Aydın 135 Okunma

Cevaplar

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Aydın Kartal, Öncelikle belirtmek isteriz ki ,müşteri memnuniyeti Şirketimiz için büyük önem taşımaktadır ve memnuniyetsizliğinizin giderilmesi için gerekli tüm aksiyonlar almıştır. Poliçe prim iade süreciniz işleme alınmıştır. Bankanızdan iade işleminin gerçekleştiğine dair bilgi geldiğinde tarafınıza bilgi verilecektir. Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, avantajlı fırsatlarımızdan yararlanmak için Müşteri Hizmetlerimiz (444 42 23) ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, ACE European Group Türkiye Şubesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön