27 Ocak 2014 #2258650

Ace European Sigorta Paramı 1 Aydır İade Etmiyor!

1 ay önce Ace European Sigorta'dan aranıp sigortalı oldum fakat araştırıp ahkam kestikleri gibi bir şirket olmadıklarını anlayınca hemen sigortamı iptal ettim. Sonraki 10 gün hep banka hareketlerini izlemekle geçti. Ancak kesinlikle paramın iade etmediler. Nedenini sorduğum müşteri temsilcisi "İptal için arayacaklar" diyordu.


Her gün aradım ama nafile! Müşteri temsilcisine "İptal bölümüne bağlayın" diye rica etsem de "Böyle bir yetkimiz yok" dediler. Ayrıca iptal için beni aradıklarında da hemen iptal olmayacağını, önce inceleme yapıp uygun görürlerse iptal edeceklerini söylediler kendileri. Ben bu kadar laçka bir şirket duymadım.


Şirketin linki: Acegroup.com/tr-tr/

Öznur 196 Okunma

Cevaplar

  • Öznur03 Haziran 2014

    Yaklaşık 2 aylık bir süreçte paramı güç de olsa geri alabildim. Tavsiyem hiç bir firmayla, araştırmadan, soruşturmadan ve hakkında şikayet varsa, şikayetlerinin yoğunluğuna bakmadan hiç bir zaman telefonda alelacele karar verip sözleşme yapmayın. Sonra çok başınız ağrıyor.

  • Öznur08 Şubat 2014

    Firma hala paramı ödememiştir. Sadece "ödenecek" denmiştir. Her aradığımda farklı bir bahane ileri sürmektedirler. Son olarak da "bankaya iade sırasında bir sorun oluştu; onu çözmeye çalışıyoruz" denmektedir. Sorunun ne olduğuna ve iadenin hangi tarihte yapılmaya çalışıldığına ait sorularım bilinmemektedir ve bunu farklı bir departman yapmıştır. Ancak ne gariptir ki o departmana ulaşılalamamaktadır. Benimse bu depatrmanla iletişim kurmam nedense imkansızdır. Sekreter her aradığımda sadece otomatikleşmiş bir ifadeyle sorularımı kanıt göstermeden yanıtlamaktadır. Mağduriyetim had safhadadır.

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sigortalımızın poliçesinin banka hatası alındığından dolayı iadenin sağlanması için bankaya iade talimatınn yönlendirildiği bilgisi verilmiştir. Sigortalımızın müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön