29 Ocak 2014 #2264748

Ace European Sigorta Onaysız Sigorta Yapıyor

15 gün önce Ö**A**isimli bir şahıs aradı. Koruma planları ile ilgili bir şeyler anlattı, ücretini sordum 60 TL civarında dedi. Bende durumumun iyi olmadığını anlatıp daha sonra karar vereceğimi söyledim telefonu kapattık. O anda telefona 2 adet mesaj gelmiş satın aldığınız 1 yıl süreli koruma planı ile güvencemiz altındasınız diye.


Ertesi günü Ace European Sigorta'nın 4444223'ü aradım durumu anlattım. İptal departmanına ileteceklerini, oradan 1 hafta içinde benim aranacağım söylendi. 1 hafta arayan olmadı, tekrar aradım aynı şeyleri söyleyip kapattılar. Şu anda şikayetler ve müşteri temsilcisini arıyorum telefonları açmıyorlar. Onayım olmadan yapılan bu işlemin iptalini rica ediyorum.

Mustafa 168 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa02 Şubat 2014

    Görüşme yapıldı Ömer Akbulut ile Kesinlikle mutabık kalınmadı 4 tane şahidim var lütfen iptal edin benim sağlığımdan size ne kardeşim dedim kesinlikle müşteri memnuniyeti sağlanmamıştır.Eğer iptal işlemi olmaz ise Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.Ayrıca hesabımdan kesilen bir kuruşu dahi helal etmiyorum diye Ömer Akbulut'a ilettim.Bu dünyanın öbür tarafıda var.Yanlışsam benden doğruysamda başta Ö.Akbulut olmak üzere hakedenlerden çıksın.Çünki bu kesilen para benim çocuklarımın Rızkıdır.Lütfen Yanlış hesap Bağdattan dönsün.Lütfen İPTALLL.Saygılar.

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sigortalı ile görüşme sağlanmış olup poliçenin devamlılığı konusunda mutabık kalınmıştır. Süre sonunda otomatik olarak yenileme yapılmayacağına dair gerekli güncelleme yapılmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön