Ace European Sigorta Müşteri Hizmetleri Yanlış Beyanda Bulundu

Ferit Ferit25 Haziran 2014 15:24

Sigorta işlemlerimin tamamlanmasından bir kaç ay sonra Ace European Sigorta müşteri hizmetleri tarafından aranarak bir paket tarafıma sunuldu ve bu paket ile eşim ve çocuğumunda güvence altına alınacağı tarafıma bildirilmiştir. Ben bu paketi istemediğimi beyan ettim.

Müşteri hizmetleri ile karşılıklı konuşma esnasında (kendi paketimde ki avantajlar) bana her ne şekilde olursa olsun buna gıda zehirlenmesi de dahil olmak üzere hastanede yattığım her gün için 20 güne kadar 150 lira günlük hesabıma para yatacağı söylenilmiştir. 1 ay fizik tedavi görerek hastanede yattım. Evraklarımı gönderdim ve sonuçta poliçemin bu işlemi kapsamadığı için ödeme yapmadılar. Beyanları güvenilir değildir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Chubb European Sigorta Logo Chubb European Sigorta 01 Temmuz 2014 11:59

Sayın Ferit Sardık, Şikayetiniz hakkında gerekli incelemeler yapılmış olup, tarafınıza detaylı bilgi vermek için bir çok kez cep telefonunuzdan aranmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. 444 42 23 no’lu telefondan Müşteri Hizmetlerimizin aranması halinde, şikayetniz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, ACE European Group Türkiye Şubesi

profile-icon Ferit 30 Haziran 2014 15:55

tarafım ile yapılan tüm ses kayıtlarının dinlenmesi sonucu herşey ortaya çıkacak ama ne yazıkki ilgilenen yok.

profile-icon Ferit 30 Haziran 2014 15:55

hiç bir firma yetkilisi tarafından çözüm üretilemedi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .