Ace European Sigorta Kredi Kartımdan Onayım Olmadan Çekim Yapıyor

Senem Senem15 Şubat 2014 08:33

2013 yılı şubat ayında yaptırmış olduğum sigortadan ilk ay itibariyle faydalanamadığımı belirterek müşteri hizmetlerini arayarak sigortanın iptalini istemiştim. Fakat 5 gün içerisinde iptal servisinin arayarak işlemi gerçekleştireceklerini iletmelerine rağmen hiç bir şekilde dönüş olmadı. Bu durum defalarca tekrarlandı ve yinede iptal etmediler.

Bunun üzerine 2014 yılı şubat ayı içerisinde hiçbir bilgim ve onayım olmadan tarafıma 1 yıllık sigortamın yapıldığına dair poliçe gönderilip, kredi kartımdan 1 yıllık daha para çekildiğini görüyorum. Ace European Sigorta bilgi ve onayım olmadan yapılan kredi kartı işlemimin geri ödemesinin acil olarak yapılmasını istiyorum. (552 TL.)

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Chubb European Sigorta Logo Chubb European Sigorta 18 Şubat 2014 10:28

Sayın Senem Yazırlıoğlu, Öncelikle belirtmek isteriz ki ,müşteri memnuniyeti Şirketimiz için büyük önem taşımaktadır ve memnuniyetsizliğinizin giderilmesi için gerekli tüm aksiyonlar alınmıştır. Bankanız tarafından iade süreciniz tamamlanmıştır. ACE European Group olarak dünyanın 170 den fazla ülkesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, avantajlı fırsatlarımızdan yararlanmak için Müşteri Hizmetlerimiz (444 42 23) ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, ACE European Group Türkiye Şubesi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular