sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ace European Sigorta Kötü Hizmeti

Cihan Cihan09 Mayıs 2017 15:14

3 bin TL civarı para verdiğim telefonumu Ace European Sigorta ile sigortalattım. Malum ekranlar çok kırılıyor. Telefonumda ekran koruyucusu olmasına rağmen sadece ekranda kırık vardı. Bana gelen cevap 680 TL yatırmalıymışım, sebebi de ekran değiştirilemezmiş, yeni cihaz verilecekmiş. Oysaki kasada herhangi bir sıkıntı yoktu (en azından teslim ederken öyleydi, korumalı kasaya koyarlarken de öyle). Ya kolaya kaçmak için direkt cihaz değiştiriyorlar ya da para kazanmak için işler çeviriyorlar. Bugün Apple' ı aradım, cihazı değiştirmek için bize kontrol ettirmeleri gerekir dendi, sisteme baktılar herhangi bir servis kaydı bulunmuyor. İşin garip tarafı Apple 'a da direkt götürsem ekran değişim bedeline ekranın değiştirilememesi durumunda yeni cihaz verildiği söylendi. Sigorta bunun neresinde işe yarıyor? Daha komiği K**'da 1.5 k işlem bedeli çıktığı söylendi. %20 ne zaman 680 Etti?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Cihan 30 Kasım 2018 19:58

Cevap yazmayı unutmuşum pardon. Şikayetimi çözmek yerine beni dolandırmaya çalışan KVK ya geri gitmeye zorladınız teşekkür ederim. Ama ben ne yaptım Apple a sordum. Ne dediler biliyor musunuz. Bu telefonun sadece ekranı değişebilir kasası hasarsız. Ancak gocuk vs... Olan kasaları değiştiriyoruz. Sizin sadece ekranınız değişerek çözülür. Ve turanak tutturdum. KVK ya öyle gittim. Anlayacağınız sorununu yine ben çözdüm. ;)

profile-icon Cihan 15 Mayıs 2017 13:22

Merhaba, yapmış olduğunuz işlemden hiç memnun kalmadığımı iletmek isterim. Benim telefonumdan daha beter durumda olan telefonların ekranları değiştirildi, ayrıca zaten halihazırda Apple a da versem yine bana max cıkaacakları para 1000-1500 TL civarı iken bunun %20 si 680 olamaz. Çok saçma, siz telefonu iade edip size 1.500 e charge olurken bana nasıl 680 TL yansıtırsınız? Tamamen saçma bir uygulama.

Chubb European Sigorta Logo Chubb European Sigorta 09 Mayıs 2017 15:24

Sayın Cihan G., Şikayetiniz incelemeye alınmış olup, tarafınıza şikayetinizin çözümü sağlanmak üzere en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular